
Оригінальна обкладинка Amazon Kindle Fabric Cover для Kindle (2019) 10th Generation (Червоний)
1 600 ₴
- Під замовлення
- Код: 5-0463-03
Відправка з 17 квітня 2026+380 (63) 711-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Оригінальна фірмова обкладинка виробництва компанії Amazon — цей товар на офіційному сайті www.amazon.com
- Елегантна, стильна обкладинка з канвасу* для електронної книги:
- Amazon Kindle (2019) 10th Generation
- Книга надійно фіксується в пластиковий корпус, екстер'єр виготовлений із канвасу, інтер'єр — мікрофібра.
- Забезпечує чудовий захист від пилу, подряпин і механічних пошкоджень.
- Ідеально підходить за розміром пристрою, надаючи повний доступ до портів, роз'ємів і кнопок.
- Конструкція обкладинки дає змогу загинати та фіксувати верхню частину для комфортного використання однією рукою.
- Функція автовмикання: автоматичне увімкнення та вимикання пристрою під час відкривання та закривання обкладинки.
*Канвас — щільний, надійний матеріал, який виготовляють із бавовни або льону, надає обкладинці унікального індивідуального вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 162 мм |
| Ширина пристрою | 118 мм |
| Стан | Новий |
| Особливості | Функція авто-включення |
| Модель | Amazon Kindle (2019) 10th Generation |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Канвас |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






