- Практична обкладинка для електронної книги:
- PocketBook Basic New 613
- PocketBook 611 Basic
- Книга надійно фіксується рамкою по периметру, екстер'єр виконаний з поліуретану, інтер'єр - мікрофібра.
- Обкладинка (чохол) забезпечує відмінний захист від пилу, подряпин і механічних пошкоджень.
- Ідеально підходить за розміром пристрою, надаючи повний доступ до портів, роз'ємів і кнопок.
- Конструкція обкладинки дозволяє загинати верхню частину для комфортного використання однією рукою.
- Кишеня для документів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NFcase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 183 мм |
| Ширина пристрою | 130 мм |
| Модель | PocketBook 611 Basic, PocketBook 613 Basic New |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴







