Original
-12%

Оригінальна обкладинка PocketBook Shell Cover для PocketBook 606/628 Touch Lux 5/633 Color/627 Touch Lux 4/616 Basic Lux 2/632 Touch HD 3 (Червоний)
1 200 ₴
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 5-0436-04-0436
+380 (63) 711-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Оригінальна фірмова обкладинка для електронної книги:
- PocketBook 632 Touch HD 3
- PocketBook 627 Touch Lux 4
- PocketBook 616 Basic Lux 2
- Книга міцно фіксується в пластиковий корпус, екстер'єр виготовлений із поліуретану, інтер'єр — мікрофібра.
- Обкладинка (чохол) забезпечує чудовий захист від пилу, подряпин і механічних пошкоджень.
- Ідеально підходить за розміром пристрою, надаючи повний доступ до портів, роз'ємів і кнопок.
- Конструкція обкладинки дає змогу загинати верхню частину для комфортного використання однією рукою.
- Функція автовмикання: автоматичне увімкнення та вимкнення пристрою під час відкривання та закриття обкладинки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 164 мм |
| Ширина пристрою | 112 мм |
| Стан | Новий |
| Особливості | Функція авто-включення |
| Модель | PocketBook 632 Touch HD 3, PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴









