
Шкіряна обкладинка Fintie CaseBot для Amazon Kindle Oasis 7" 9th Gen/10th Gen (Темно-синій)
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 5-0464-02
+380 (63) 711-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Стильна, компактна обкладинка з натуральної шкіри для електронної книги:
- Amazon Kindle Oasis (2017) 9th Generation
- Книга надійно фіксується в пластиковий корпус, екстер'єр виготовлений із натуральної шкіри, інтер'єр — мікрофібра.
- Обкладинка (чохол) забезпечує чудовий захист від пилу, подряпин і механічних пошкоджень.
- Ідеально підходить за розміром пристрою, надаючи повний доступ до портів, роз'ємів і кнопок.
- Конструкція обкладинки дає змогу загинати верхню частину для комфортного використання однією рукою.
- Функція автовмикання: автоматичне увімкнення та вимикання пристрою під час відкривання та закривання обкладинки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 174 мм |
| Ширина пристрою | 134 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-синій |
| Особливості | Функція авто-включення |
| Модель | Amazon Kindle Oasis (2017) 9th Generation |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Fintie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴








